Logo

3 GÜNDE YGS MATEMATİK

3 GÜNDE YGS MATEMATİK

Tıklanma:905

     HAFIZA TEKNİKLERİYLE YGS  MATEMATİK

 

 

---- EĞİTİMLER GRUB OLARAK PLANLANMIŞTIR.


----EĞİTİM GÜN VE SAATLERİ GRUBLARA GÖRE AYARLANMAKTADIR. BİLGİ ALINIZ.


----EĞİTİMLER UZMAN ÖĞRETMENLER EŞLİĞİNDE BİRİZ HAFIZA ÇÖZÜM ORTAKLIĞI İLE VERİLECEKTİR.


----TÜRİYE’DE İLK VE TEK ANİMASYON SİSTEMİ EĞİTİMLERDE KULLANILMAKTADIR.


----YGS-LYS-KPSS 2018 müfredatına göre güncellenmiş. MATEMATİK konularını birde hafıza teknikleri ve animasyonlarla öğrenmeyi deneyin.


----Daha kolay hafızada kalıcı bu yöntemle hem . MATEMATİK ders konularını hızlı öğreneceksiniz hem de daha az zaman harcayacaksınız.


---- İleri hafıza teknikleriyle hazırladığımız bu eğitim de hikaye anlatımını animasyonlarla bir akış şeklinde size sunuyoruz. Akışı takip ederek konunun hafızanızda ne kadar rahat kaldığını siz de göreceksiniz. Konu sonunda sorulan soruların çözümünün bu teknikle nasıl rahatça çözüldüğüne şahit olacaksınız.


----Her yıl milyonlarca kişi YGS-LYS-KPSS sınavlarına giriyor. Sınava giren öğrencilerden yüz binlercesi sınava ciddi bir tempo ile hazırlanmış olarak karşınıza çıkıyor. Tek bir sorunun dahi önemli olduğu bu sınavda rakiplerinize fark atmak için hiç bir soruyu kaçırmamanız gerekecek. Matematik, Geometri gibi dersler her türlü soru tarzını bilmeyi ve çözümleri hızlı yapmanın zorunlu derslerdir. Soruların pratik metotları bilinmeyince ciddi bir zaman kaybı olur ve birçok soruyu görmeden sınav sona erer. Soru kaçırmak istemiyorsanız bu eğitime mutlaka katılın.

SON ETKİNLİKLERİMİZ

65

Robotik Öğrencisi

150

Öğrenci

1200

Saat Ders Süresi

12

Öğretmen

Resim Galerimiz